Geriatriefysiotherapeuten //

Judith Gijsbertsen | Geriatriefysiotherapeut

 

​ 

FysioVeste

Joost v.d. Vondelstraat 183

3362 TP Sliedrecht

0184-417923

0180-842489 (Barendrecht)

06-41693402

 

judith@fysioveste.nl

 

Werkzaam in Sliedrecht, Papendrecht en Barendrecht

Frank Grandia | Geriatriefysiotherapeut

 

 

Zorggroep Crabbehoff

Groen van Prinstererweg 38

3317 SP Dordrecht

078-6528888

078-6528783

 

f.grandia@zorggroepcrabbehoff.nl

 

Werkzaam in Dordrecht

Jolijn Hess | Geriatriefysiotherapeut

 

​ 

FysioVeste

Joost v.d. Vondelstraat 183

3362 TP Sliedrecht

0184-417923

 

jolijn@fysioveste.nl

 

Werkzaam in Sliedrecht, Wijngaarden, Bleskensgraaf en Molenaarsgraaf

Marcel van Houten | Geriatriefysiotherapeut

 

 

Zorggroep Crabbehoff

Groen van Prinstererweg 38

3317 SP Dordrecht

078-6528888

078-6528783

 

m.v.houten@zorggroepcrabbehoff.nl

 

Werkzaam in Dordrecht

Jolanda Lint | Geriatriefysiotherapeut

 

Stichting Waardeburgh

Locatie De Waard

Alblashof 1b

2951 XR Alblasserdam

078-6921515 / 06-43297391

 

j.lint@waardeburgh.nl

 

Werkzaam in Alblasserwaard, Alblasserdam en Papendrecht e.o.

 

Vincent Molenaar | Geriatriefysiotherapeut

 

​ 

Fysiotherapie 'De Lus'

De Lus 10

3333 AX Zwijndrecht

078-6202666

 

v.molenaar@fysiodelus.nl

 

Werkzaam in Zwijndrecht en H.I. Ambacht

Natascha Muilwijk | Geriatriefysiotherapeut

 

Stichting het Spectrum

Minnaertweg 4

3328 HN Dordrecht

078-7518302/ 078-6172333

 

n.muilwijk@hetspectrum.nl

 

Werkzaam in Dordrecht

 

Marloes de Roon | Geriatriefysiotherapeut

Fysiotherapie Ambacht

Avelingen 3

3343 AE Hendrik Ido Ambacht

078-6817430

 

marloes@fysiotherapie-ambacht.nl

 

Werkzaam in Hendrik Ido Ambacht en Zwijndrecht

 

Saskia Termorshuizen | Geriatriefysiotherapeut

 

Fysiotherapie Termorshuizen

Govert Flinckstraat 2

2981 CJ Ridderkerk

0180-425612

 

saskia@fysiotherapietermorshuizen.nl

 

Werkzaam in Ridderkerk, Bolnes en Rijsoord

 

Lonneke Twigt | Geriatriefysiotherapeut

 

PMC Twigt

Lijsterweg 56

3362 BK Sliedrecht

0184-414320

 

l.twigt@pmctwigt.nl

 

Werkzaam in Sliedrecht e.o.

 

Lisanne Venema | Geriatriefysiotherapeut

 

Vitaliz

Bakema-erf 108

3315 JC Dordrecht

078-6160202

 

lisanne@vitaliz.info

 

Werkzaam in Dordrecht, Locatie Waterwiel en Sterrenwiel

 

Sylke Vermunt | Geriatriefysiotherapeut (i.o.)

 

 

Het Parkhuis

Haaswijkweg Oost 69a

3319 GB Dordrecht

078-6220000

06-39149432

 

fysiotherapie@parkhuisthuis.nl

 

Werkzaam in Dordrecht en Papendrecht

Letty Verschoor | Geriatriefysiotherapeut

 

Vitaliz

Bakema-erf 108

3315 JC Dordrecht

078-6160202

 

info@vitaliz.info

 

Werkzaam in Dordrecht

 

Mirjan de Vos | Geriatriefysiotherapeut

 

PMC Twigt

Lijsterweg 56

3362 BK Sliedrecht

0184-414320

 

m.devos@pmctwigt.nl

 

Werkzaam in Sliedrecht e.o.

 

Tineke Welker | Geriatriefysiotherapeut

 

Fysiotherapie Jeroen Verschut

   Raadhuisstraat 35

   3299 AP Maasdam

   Burg. de Zeeuwstraat 22b

   3281 AJ Numansdorp

0186-654036

 

Werkzaam in Maasdam, Strijen, 's Gravendeel en Puttershoek

© 2014 Geriatrienetwerk Drechtsteden e.o. Proudly created with Wix.com

Geriatrienetwerk Drechtsteden e.o.

Alblasserdam, Bleskensgraaf, Dordrecht, 's Gravendeel, H.I. Ambacht, Heerjansdam, Maasdam, Molenaarsgraaf, Oud-Beijerland, Papendrecht, Puttershoek, Ridderkerk, Rotterdam IJsselmonde, Rotterdam-Zuid, Sliedrecht, Strijen, Zwijndrecht. Alblasserwaard en Hoeksche Waard.